Sukcesy w zawodach sportowych
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Sukcesy w zawodach sportowych
28 Maj 2022
W bieżącym roku szkolnym, po długiej przerwie, uczniowie mogli rywalizować w zawodach sportowych. Uczniowie byli bardzo wszechstronni i osiągnęli sukcesy w wielu dyscyplinach sportowych. Do poszczególnych zawodów przygotowywali się pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego pani Magdaleny Kindlik i pana Janusza Zelka.

Nasze sukcesy:

W ramach Igrzysk Dzieci

Halowa piłka nożna chłopców
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – II miejsce

Skład: Maciej Bernacki, Wojciech Ryś, Szymon Smoroński, Mikołaj Szewczyk, Maciej Trojanowski, Karol Szewczyk, Andrzej Stachoń, Paweł Załubski, Mateusz Kęska


 

Mini piłka koszykowa dziewcząt
etap gminny – III miejsce

Skład: Amelia Bieda, Amelia Chlipała, Karolina Gancarczyk, Joanna Gawlik, Zuzanna Jasica,  Zuzanna Jeż, Kamila Kęska, Nikola Kuzar, Zofia Opiela

 

Mini piłka siatkowa dziewcząt
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – II miejsce

Skład: Karolina Gancarczyk, Joanna Gawlik, Zuzanna Jasica,  Zuzanna Jeż, Nikola Kuzar, Zofia Opiela, Hanna Sroka, Weronika Staśko

  

Mini piłka siatkowa chłopców
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – I miejsce
etap rejonowy – II miejsce

Skład: Paweł Załubski, Szymon Smoroński, Filip Mamak, Szymon Ryś, Piotr Załubski, Grzegorz Golonka, Mateusz Kęska, Mikołaj Szewczyk, Antoni Mąka, Maciej Bernacki

  

Mini piłka ręczna dziewcząt
etap gminny – II miejsce

Skład: Zofia Bąba, Amelia Bieda, Kamila Dara, Emilia Dyrek, Karolina Gancarczyk, Joanna Gawlik, Gabriela Golonka, Zuzanna Jasica, Zuzanna Jeż, Iwona Kaim, Nikola Kuzar, Magdalena Mól, Zofia Opiela, Hanna Sroka, Weronika Staśko, Nina Szewczyk

 

Mini piłka ręczna chłopców
etap gminny – III miejsce

Skład: Bartosz Szubryt, Paweł Załubski, Mikołaj Szewczyk, Hubert Włodarczyk, Filip Mamak, Szymon Ryś, Piotr Załubski, Mateusz Kęska, Szymon Smoroński, Maciej Bernacki

 

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt
etap powiatowy – I miejsce

Skład: Katarzyna Pietrzak, Judyta Knap, Kamila Kęska, Milena Piórkowska, Katarzyna Biernat, Vanessa Dyrek


Drużynowe biegi przełajowe chłopców
etap powiatowy – II miejsce

Skład: Maciej Trojanowski, Szymon Smoroński, Mateusz Kęska, Antoni Mąka, Alan Frączek, Maciej Bernacki

 

Mini piłka nożna dziewcząt
etap gminny – I miejsce

Skład: Dara Kamila, Gawlik Joanna,  Jasica Zuzanna, Jeż Zuzanna, Kaim Iwona, Kuzar Nikola, Opiela Zofia, Pietrzak Katarzyna, Sroka Hanna, Zagórowska Magdalena, Dyrek Emilia, Wadas Karolina, Pietrzak Agata, Chudy Emilia

 


Mini piłka nożna chłopców
etap gminny – III miejsce

Skład: Bartosz Szubryt, Maciej Bernacki, Mateusz Kęska, Wojciech Ryś, Szymon Smoroński, Mikołaj Szewczyk, Karol Szewczyk, Andrzej Stachoń, Paweł Załubski, Antoni Mąka, Piotr Załubski, Dawid Bugajski


 

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Halowa piłka nożna chłopców
etap gminny – II miejsce

Skład: Albert Biel, Wiktor Czaja, Piotr Dudek, Filip Dutka, Dawid Kądziołka, Sebastian Musiał, Zbigniew Zelek

  


Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
etap powiatowy – I miejsce

Skład: Julia Budka, Marta Ptaszek, Magdalena Ptaszek, Julia Kozdroń, Aleksandra Mamak, Katarzyna Opiela


Koszykówka dziewcząt 
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – II miejsce

Skład: Aleksandra Mamak, Katarzyna Opiela, Karolina Kęska, Magdalena Ptaszek, Natalia Śmierciak, Julia Wojtas, Julia Budka, Paulina Malec, Amelia Szubryt, Dominika Czajka

 

Koszykówka chłopców
etap gminny – II miejsce

Skład: Sebastian Musiał, Dawid Kądziołka, Łukasz Kubacki, Maksymilian Rosiek, Szymon Ryś, Wiktor Czaja, Piotr Dudek


Koszykówka chłopców 3x3
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – II miejsce

Skład: Piotr Dudek, Szymon Ryś, Łukasz Kubacki, Wiktor Czaja

 

Piłka siatkowa dziewcząt
etap gminny – I miejsce

Skład: Dominika Czajka, Amelia Dąbrowska, Karolina Kęska, Julia Kozdroń, Paulina Malec, Aleksandra Mamak, Magdalena Ptaszek, Marta Ptaszek, Natalia Śmierciak

Piłka siatkowa chłopców
etap gminny – II miejsce

Skład: Wiktor Czaja, Piotr Dudek, Filip Dutka, Dawid Kądziołka, Sebastian Musiał, Zbigniew Zelek, Szymon Ryś, Maksymilian Rosiek

 

Piłka ręczna dziewcząt
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – I miejsce

Skład: Amelia Dąbrowska, Julia Budka, Aleksandra Prędka, Amelia Szubryt, Weronika Śmierciak, Katarzyna Opiela, Aleksandra Mamak, Marta Ptaszek, Magdalena Ptaszek, Dominika Czajka, Julia Wojtas



Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt
etap powiatowy – III miejsce

Skład: Marta Ptaszek, Katarzyna Opiela, Julia Budka, Julia Kozdroń, Magdalena Ptaszek, Aleksandra Mamak


Piłka nożna dziewcząt
etap gminny – II miejsce

Skład: Katarzyna Opiela, Magdalena Ptaszek, Julia Budka, Julia Wojtas, Marta Ptaszek, Dominika Czajka, Paulina Malec, Amelia Dąbrowska


W indywidualnych zawodach sportowych

Kozdroń Julia – I miejsce w powiatowej lidze LA (skok w dal)

Budka Julia – I miejsce w powiatowej lidze LA (bieg 600 m)

W powiatowych indywidualnych biegach przełajowych:

Opiela Katarzyna – I miejsce

Budka Julia – II  miejsce

Pietrzak Katarzyna – I  miejsce

Knap Judyta – III miejsce

Trojanowski Maciej – III  miejsce

Smoroński Szymon – I miejsce


 

Galeria zdjęć:
Wyświetleń: 55