Sukcesy sportowe - rok szkolny 2013/2014
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Sukcesy sportowe - rok szkolny 2013/2014
11 Wrzesień 2015

Rok szkolny 2013/2014


I  miejsce w gminie w gimnazjadzie młodzieży szkolnej w halowej piłce nożnej

I miejsce w powiecie w gimnazjadzie młodzieży szkolnej w halowej piłce nożnej

II miejsce w rejonie w gimnazjadzie młodzieży szkolnej w halowej piłce nożnej – Śmierciak Piotr, Niezabitowski Marcin, Nawalaniec Jakub, Dutka Bartłomiej, Stanisławczyk Daniel, Dyrek Rafał, Włodyka Paweł, Florek Jakub, Bubula Damian, Żurek Bartłomiej

I miejsce w turnieju piłki koszykowej na szczeblu gminnym- Kubacka Monika, Wojtas Karolina, Kaim Ewelina, Lis Alicja, Piszczek Angelika, Sławek Natalia, Janik Justyna, Florek Patrycja, Janczyk Ilona, Zelek Marlena, Łyszczarz Izabela

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej chłopców - Daniel Stanisławczyk, Jakub Nawalaniec, Marek Szubryt, Piotr Śmierciak, Krzysztof Niezabitowski, Jakub Florek, Bartłomiej Syktus, Damian Bubula, Dawid Włodarczyk, Mól Łukasz, Janik Krystian

III miejsce w eliminacjach gminnych w piłce ręcznej dziewcząt - Lupa Agnieszka, Słowiak Wiktoria, Dudek Marta, Janik Alicja, Słowiak Renata, Pawlik Anna, Szewczyk Zuzia, Szubryt Joanna, Prędka Karolina, Fiejtek Kamila, Odziomek Natalia, Stanisławczyk Agnieszka

III miejsce w powiatowych zawodach piłki koszykowej dziewcząt - Kubacka Monika, Wojtas Karolina, Kaim Ewelina, Lis Alicja, Piszczek Angelika, Zelek Marlena, Sławek Natalia, Jańczyk Ilona, Florek Patrycja

I miejsce w Zimowym Turnieju Piłki Koszykowej o Puchar Dyrektora I LO - Kubacka Monika, Wojtas Karolina, Kaim Ewelina, Piszczek Angelika, Zelek Marlena, Sławek Natalia, Jańczyk Ilona, Florek Patrycja, Zelek Kinga, Florek Patrycja, Biedroń Marcelina

III miejsce w XIV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku „ Z Podwórka na Stadion” - Marcin Zagórowski, Damian Zając, Olaf Ciuła, Adrian Kądziołka, Szymon Pławecki, Krystian Stanisławczyk, Sebastian Rusin, Mariusz Jasica, Adrian Wojtas, Bartłomiej Mąka

Wyświetleń: 226