Sukcesy sportowe rok szkolny 2012/13
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Sukcesy sportowe rok szkolny 2012/13
28 Marzec 2014

Rok szkolny 2012/2013

1. I miejsce w powiatowym  turnieju Orlik Basket Mania: (p. M Kindlik)
Kubacka Monika, Dyrek Katarzyna, Wojtas Karolina, Lis Alicja, Kaim Ewelina, Piszczek Angelika, Biedroń Marcelina, Drożdżak Wioletta.

2. I miejsce w powiatowym turnieju RYTM-MUZYKA-TANIEC, VI w wojewódzkim etapie:
Grzyb Dominika, Król Beata, Wojtas Aleksandra, Wojtas Karolina, Dąbrowska Natalia, Dyrek Katarzyna, Kędroń Magdalena, Frączek Magdalena, Kaim Ewelina.

3. II miejsce w gminnych zawodach piłki nożnej dziewcząt z gimnazjum:(p. M. Kindlik)

4. III miejsce w powiatowych zawodach piłki nożnej SP dziewcząt: (p. M Kindlik)

5. III miejsce w halowej piłce nożnej chłopców szkoły podstawowej na szczeblu gminy (p. J Zelek)

6. II miejsce w piłce siatkowej chłopców na szczeblu gminy (p. J Zelek)

7. I miejsce w Mistrzostwach Gminny w piłce ręcznej dziewcząt i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt SP Marlena Zelek, Justyna Janik, Natalia Ćwik, Agnieszka Szewczyk, Dominika Postrożny, Magdalena Kaim, Wiktoria Czajka, Aleksandra Stypuła, Alicja Janik, Wiktoria Słowiak, Marta Dudek, Zuzanna Szewczyk, Agnieszka Lupa, Anna Pawlik

8. II miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini piłce ręcznej chłopców SP

9. I miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Gminy w mini piłce nożnej chłopców i III miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini piłce nożnej chłopców SP

10. II miejsce w Gminnym Turnieju piłki nożnej z okazji „Dnia Dziecka”

Na wyróżnienie zasługują uczniowie: Łukasz Król kl. IV, Mateusz Król kl. V, Biernat Wojciech kl. VI, Patryk Darowski kl. VI, Adam Dziedzic kl. VI, Daniel Frączak kl. VI, Adam Michalik kl. VI, Kamil Pacholarz kl. VI, Jacek Wojtas kl. VI, Jakub Zelek kl. VI, Bartłomiej Żurek kl. VI.  

11. I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej dziewcząt i IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjum Daria Janczy, Dominika Grzyb, Beata Król, Paulina Mróz, Bernadeta Hudy, Aleksandra Wojtas, Gabriela Twaróg, Klaudia Skoczeń, Natalia Lupa, Katarzyna Dyrek, Karolina Wojtas, Ewelina Kaim, Magdalena Frączek

Wyświetleń: 225