sukcesy sportowe 2011/12
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
sukcesy sportowe 2011/12
29 Styczeń 2013

Rok szkolny 2011/2012

Szkoła Podstawowa
SP II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Mini Piłce Ręcznej Chłopców szkoła podstawowa 
SP III miejsce w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska w kat. dziewczęta 2000-2001 

Gimnazjum
Agnieszka Wojtas kl. IIIB - VI miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych kat. dziewcząt ur. 1996r. na dystansie 1000m.
II miejsce  w Powiatowej Gimnazjadzie Młodziezy w koszykówce dziewcząt  1996-98 
III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w koszykówce chłopców 1996-98
IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Gimnazjów w piłce ręcznej kat. dziewczęta 
II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Chłopców
I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w piłce koszowej Chłopców 
I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w piłce Koszowej dziewcząt 
I miejsce  w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Dziewcząt
III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa Gimnazjów w piłce siatkowej chłopców.

I miejsce w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kat. chłopcy 1998 - 1999
I miejsce w eliminacjach Powiatowych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopcy starsi
V miejsce w finale wojewódzkim II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopcy starsi
I miejsce w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kat. dziewczęta 1998 – 99
IV miejsce w eliminacjach wojewódzkich Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 1998 – 1999r. dziewczęta 
II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnych Grup Tanecznych Rytm, Muzyka, Taniec „Cheerleaders” dziewcząt  ur. 1996- 98

Na wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy w turnieju piłki nożnej o puchar premiera pokonali trzy etapy (gminny, powiatowy, rejonowy) i dotarli do finału wojewódzkiego, gdzie zajęli V miejsce. Byli to uczniowie w składzie:

  Śmierciak Piotr (kapitan drużyny)
  Niezabitowski Krzysztof
  Dudek Bartłomiej
  Stanisławczyk Daniel
  Czachura Tomasz
  Nawalaniec Jakub
  Szubryt Marek
  Włodyka Paweł

 Kolejne wyróżnienie należy przyznać uczniom,  którzy w turnieju powiatowym piłki koszykowej zajęli III miejsce, są to:

  Król Mateusz (kapitan drużyny)
  Wajda Piotr
  Tomasik Konrad
  Drożdżak Damian
  Florek Paweł
  Bubula Dominik
  Sławek Kamil
  Pietrzak Krystian
  Mruk Artur
  Ociepka Przemysław

Wyświetleń: 293