Facebook
Bezpieczne wakacje
10 Maj 2015

Klasa VI na Mistrzostwach Świata w Hokeju

W dniu 20.04.2015r. roku odbyła się wycieczka uczniów z klasy VI wraz z opiekunami na mecz hokejowy do Krakowa, gdzie na Tauron Arenie rozegrany został mecz Mistrzostw Świata pomiędzy Ukrainą i Wochami. Wycieczka ta była możliwa dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu województwa Małopolskiego, który sfinansował bilety wstępu dla wszystkich uczestników wycieczki, oraz Gminie Limanowa, która zapewniła nam bezpłatny i bezpieczny dojazd na miejsce.

„Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca.”

W dniu 20.04.2015 roku odbyła się wycieczka uczniów z klasy VI wraz z opiekunami na mecz hokejowy do Krakowa, gdzie na Tauron Arenie rozegrany został mecz Mistrzostw Świata pomiędzy Ukrainą i Wochami. Wycieczka ta była możliwa dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu województwa Małopolskiego, który sfinansował bilety wstępu dla wszystkich uczestników wycieczki, oraz Gminie Limanowa, która zapewniła nam bezpłatny i bezpieczny dojazd na miejsce.

W wycieczce udział wzięły 33 osoby wraz z opiekunami. Po przybyciu na miejsce zostaliśmy zaopatrzeni w gadżety do kibicowania i wszyscy zasiedliśmy na trybunach niecierpliwie czekając na rozpoczęcie gry. Po trzech 20 minutowych tercjach ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Z tego powodu sędziowie doliczyli dodatkowe 5 minut na dogrywkę. W 15 sekundzie gry Włosi zdobyli zwycięską bramkę, w wyniku czego wysunęli się na prowadzenie.

Spotkanie dostarczyło nam wielu niezapomnianych emocji. Większość uczestników wycieczki po raz pierwszy w życiu mogła oglądać grę w hokeja na lodzie na żywo. Uczniowie zgodnie potwierdzili, że było to dla nich niezapomniane przeżycie. Dziękujemy wszystkim za udział i wspaniałą atmosferę.