814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
04 Listopad 2016

Za nami kolejne piłkarskie emocje! W zawodach, które odbyły się w naszej szkole o tytuł  Mistrza Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt laur zwycięstwa zdobyły dziewczęta  z naszej szkoły. Zwycięstwo dało dziewczętom przepustkę do zawodów powiatowych. W dniu 19 października w Mszanie Dolnej w turnieju wzięło udział 11 zespołów. Nasze dziewczęta dzielnie pracowały na boisku, dzięki czemu uplasowały się na II miejscu, czyli uzyskały tytuł wicemistrzyń Powiatu Limanowskiego.

Za nami kolejne piłkarskie emocje! W zawodach, które odbyły się w naszej szkole o tytuł  Mistrza Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt wzięło udział pięć drużyn ze szkół podstawowych:  Pasierbiec, Mordarka, Kłodne, Nowe  Rybie  i Wysokie.
Laur zwycięstwa zdobyły dziewczęta  z naszej szkoły. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, co oznaczało, że każda ekipa musiała zagrać cztery mecze.  Dziewczęta w każdym meczu dawały z siebie 100% i zawzięcie walczyły o każdy punkt zdobywając tytuł Mistrza Gminy.
       Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami. Podsumowania Turnieju oraz wręczenia nagród dokonali Edyta Król – Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół oraz Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa.
       Zwycięstwo dało dziewczętom przepustkę do zawodów powiatowych, które  odbyły się 19 października w hali sportowej przy Zespole Szkół Miejskich w Mszanie Dolnej. W turnieju wzięło udział 11 zespołów. Nasze dziewczęta dzielnie pracowały na boisku, dzięki czemu uplasowały się na II miejscu, czyli uzyskały tytuł wicemistrzyń Powiatu Limanowskiego. Dziewczętom gratulujemy i życzymy sukcesu w kolejnych rywalizacjach sportowych.