Grono pedagogiczne 2019/2020
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Grono pedagogiczne 2019/2020
22 Wrzesień 2020

1. mgr Ciuła Paweł - dyrektor szkoły, biologia, chemia

2. mgr Abram Stanisława - wicedyrektor szkoły, język polski

3. mgr Biedroń Wiesława - biologia, chemia

4. mgr Biernat Kazimiera - historia, wos

5. mgr Bulanda Alicja – wychowanie fizyczne, świetlica

6. mgr Dutka Elżbieta - wychowanie do życia w rodzinie

7. mgr Dudek Monika – wychowanie przedszkolne

8. mgr Dunikowska Małgorzata - matematyka

9. mgr Górszczyk Alina - pedagog szkolny, doradztwo zawodowe, z. korekcyjno-kompensacyjne, świetlica

10. mgr Jurowicz Halina - edukacja wczesnoszkolna

11. mgr Kasprzyk-Dudek Marzena – muzyka, zajęcia artystyczne

12. mgr Klimek Barbara - nauczanie indywidualne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

13. mgr Kindlik Magdalena - wychowanie fizyczne, 

14. mgr Kolawa Emilia - bibliotekarz, świetlica

15. mgr Krawczyk Małgorzata - język niemiecki, 

16. mgr Król Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

17. mgr Kunicka Grażyna – informatyka, świetlica

18. mgr Lisek Barbara - edukacja wczesnoszkolna

19. mgr Mamak Wiesław - plastyka, zajęcia techniczne, informatyka

20. mgr Matyasik Kazimiera - edukacja wczesnoszkolna

21. mgr Matyasik-Bieda Klaudia - wychowanie przedszkolne

22. mgr Odziomek Edyta - język polski

23. mgr Ryś Barbara - wychowanie przedszkolne

24. mgr Salamon Maria - edukacja wczesnoszkolna

25. ks. mgr Stabrawa Zbigniew - religia

26. mgr Stanisz Karol - przyroda, geografia

27. mgr Strug Katarzyna - matematyka, fizyka

28. mgr Szewczyk Renata - język angielski

29. ks. dr Maślanka Wojciech - religia

30. mgr Tąta Sylwia - wychowanie przedszkolne, urlop macierzyński

31. mgr Tomaszek Ewa - wychowanie przedszkolne

32. mgr Warzecha Małgorzata – matematyka, 

33. mgr Włodarczyk Renata - język angielski

34. mgr Zelek Ewa - język polski, logopeda

35. mgr Zelek Janusz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Wyświetleń: 64